A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Vellezerit Zena - Mu Ke Çezmja Në Bezistan


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/02/2008

2008-02-07T01:23:09

Oh Mu Ke Qeshmja Ne Bezistan
Krisi Pushka Boni Baam
E Vran Nji Djal Nji Fukara
Borxhin Beut Sja Ka La

Mu Ke Qeshmja Aman
Kujtimit Ja Kan Marr
Por Me To Lidhet Zemrat e Fukaras
Mu Ke Qeshmja Aman
Kujtimit Ja Kan Marr
Por Me To Lidhet Zemrat e Fukaras

I Gjith Pazari u Qu Ne Kam
Q'po Dridhet Toka o Xhanan
O Mu Ke Qeshmja Ne Mes T'sheshit
Ran Permys Xhanart e Mbretit

Mu Ke Qeshmja Aman
Kujtimit Ja Kan Marr
Por Me To Lidhet Zemrat e Fukaras
Mu Ke Qeshmja Aman
Kujtimit Ja Kan Marr
Por Me To Lidhet Zemrat e Fukaras


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019