Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Zogaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Vellezerit Zogaj është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Në vitin 2011, Vellezerit Zogaj publikojnë albumin "Komandanti Legjendar Adem Jashari". Në vitin 2013, Vellezerit Zogaj publikojnë albumin "Kullat Tona". Në vitin 2018, Vellezerit Zogaj publikojnë albumin "Mitrovica E Isa Boletinit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentMitrovica E Isa Boletinit (2018)

☆☆☆☆☆

Kullat Tona (2013)

☆☆☆☆☆

Komandanti Legjendar Adem Jashari (2011)

★★★★★

Zotit T'madh I Qofshim Fale

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rapsodet E Hasit

Bijte E Marash Krasniqit

Vëllezërit Plakiqi

Vllezrit Lamallari

Grupi Folklorik Hajvalia

Bijte E Bajram Bajes

Grupi Dumoshi

Vellezerit Morina

Grupi Folklorik Nga Grabovci

Vellezerit Bardheci

Tags: Vellezerit Zogaj


Komente mbi këtë artist