A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vendi Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 11 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Vendi Gashi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Vendi jeton ne Janjeve, muzika per te ka qene dhe eshte nje hobi, duke e vazhduar me seriozitet ai krijoi deri me tani kater kenge ku dy prej tyre jane te realizuara me videoklipe. Në Korrik 2015, Vendi merr pjesë në Kosova Fest Kids 2015 me këngën "Babin E Dua", me te cilen ai fitoi vendin e dyte ne kete kompeticion per femije. Më datë 26 Shtator 2015, Vendi Gashi publikon videoklipin "Jam Si Boss". Në Gusht 2016, Vendi Gashi merr pjesë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Art Hajredini

Agon Goqi

Erion Ajro

Arlind Lamaxhema

Albion Rexhaj

Abdyl Morina

Afrim Idrizi

Sadik Kadriaj

Isa Gashi

Meti Vogel


Tags: Vendi Gashi, Vendi

Krijo Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018