Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Venera Lumani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  98
 • Vendlindja:
 • Strugë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Venera Lumani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Vajza nga Struga e Maqedonisë, Venera Lumani është fituesja e edicionit të dytë të “The Voice of Albania”. Ajo ka triumfuar në natën finale, që u mbajt deri në orët e vona të së premtes, ku ka mundur në finale Jozefinën, Matejin dhe Mjellmën. Por, ndërsa kërkuam në Youtube për video të saj, pamë që e reja ka qenë protagoniste edhe në një tjetër talent show. Ajo e ka provuar për herë të parë të zbulojë talentin e saj, e madje e ka arritur me sukse...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

E fejuara e

Lind Islamit

Fituese e

Voice Of Albania

Pjesëmarrëse në

Star Academy Albania

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

SoundCloud

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (4)

8
8
12
17

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Adelina Tahiri

Flutura Ajdari

Betime Zylali

Laura Krliu

Sabina Dana

Megi Laska

Marjeta Billo

Kamela Islamaj

Adalena Seferi

Olta Boka

Tags: Venera Lumani, Venera, Venus, Lind Islami


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet