Venera Lumani

2 Fjalë Për Klipin E Ri “16 Qershori” Nga Venera Lumani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[03-08-2015]
Bukuroshja nga Maqedonia Venera Lumani e cila u bë e njohur për publikun si zëri më i veçantë i spektaklit The Voice of Albania 2 ku u shpall edhe fituese.

Pas kësaj eksperience Venera është angazhuar shumë në muzikë dhe ka sjellë në treg disa këngë e klipe.

"16 qershori" titullohet projekti i saj më i ri i cili është publikuar sot. Muzika është realizuar nga i dashuri i saj Lind Islami e ndërsa tekstin e ka shkruar Ledjan Nako.

Videoklipi është mjaft veror dhe është pregaditur nga Ali Zigeli.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “16 Qershori” Nga Venera Lumani


Komente 0