Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vera Picari - Kalamojt Jane Mbreti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kalamojt Jane Mbreti".
3. Video është e këngës "Kalamojt Jane Mbreti", por nuk këndohet nga Vera Picari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Vera Picari - Kalamojt Jane Mbreti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Gezim Mneri

Komente

Asnjë Koment

23/11/2020

2020-11-23T13:00:07+01:00

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Kalamojt Jane Mbreti" kënduar nga Vera Picari.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Kalamojt Jane Mbreti".

Ky tekst është kërkuar 8 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
8

DËRGO TEKSTIN

Muzika: Gezim Mneri
Teksti: Gezim Mneri
Orkestrimi: Gezim Mneri
Kitare Akustike: Toto Dervishi
Bass: Sidit Muhaxhiri
Saks: Klidi Loca
Regjia: Roel
Më Shumë Këngë Nga Vera Picari:


Komente mbi këtë këngë