Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vesa Luma - Beibe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


beibe, beibe hei hei
beibe, beibe hei hei

mundem te ndaloj, kupton
hei hei hei
e ti gjithmon nga unë kerkon
hei hei
e nese te pyes per ku shkon
hei hei
pergjegjen e di si gjithmon te degjohemi ne telefon
e cmendur jam qe te besoj une ty
kur me thua nuk mund te takohemi
ne te dyyyyyyyyy
te pres nje dite te pres nje nate
te rrije ti me mua
ne pjektri te tjeter kam

refreni 2x:

nuk mundem te ndaloj
ty beibe
nuk mundem te ndaloj une tyyyyy
ti mund te puthesh ke te duash
beibe
mjafton te mos jemi te dyyy

ooooooooooBeibeoooooooooBeibeoooooooBeibeoo.....


Ky tekst u dërgua nga Joujouman


Nuk kemi video për këtë këngë.


Vesa Luma
Publikimi: 10/01/2013


Vesa Luma - Beibe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Beibe".
3. Video është e këngës "Beibe", por nuk këndohet nga Vesa Luma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vesa Luma:


Komente 0