A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Vesa Luma - I Ndaluar


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  38

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2013

2013-12-01T00:00:00

Music & Lyrics:

Big Basta

Video Production:

Alexander Video

Song from the album:

"Pop Cult"

Participating in

SVFM 2014

Participating in

Netët E Klipit Shqiptar 13


Ti me mua nuk je korrekt
Sa here vetem ti po me le,
Asnje puthje n'mengjes ti nuk ma jep ,
Po besom s'e kam problem.

Po te pyes ku jam gabim,
Ke harruar dhe emrin tim,
Nata fundit qe jap me shume se ti
Nata fundit qe nuk vlej.

ref.

I ndaluar per mu je sot
Po me dhemb por do t'harroj,
Koha plagen do te ma sheroj
Ate qe ti e le nga pas.

I ndaluar do jesh gjithmone
Sa te dua aq te mallkoj
Me mesove si te lendoj
E jo te ndihem e vecante...
SI JAM


Lyrics submited by  TimI12
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019