Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Vesa Luma - Power  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/2013

2013-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Pop Cult"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Power" kënduar nga Vesa Luma.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Lumi B & Liki - Power

[Liki:]
Liki Liki Liki yaooo
Dritat ti fiki yaooo
Liki Liki Liki yaooo
Sa here vi kejt ikin yaooo

[Lumi:]
Lumi Lumi Lumi yaooo

Dritat ti shkuni yaooo
Kejt i shti perfuni yaooo
Shuni Shuni Shuni yaooo

[Liki:]
Hehe vec pak...
Liki jom
I fort si beton
Ma i gat se teton
Shum po xhelozon
O skeleton
Dostat i kom n'krah
E ti gjoksin e pules
O chicken killer
Pse je ka tutesh

Hyhy hyhy
Mother Mother Flower
I got a power
Hyhy hyhy
Mother Mother Flower
I got a power

[Liki:]
Liki Liki Liki yaooo
Dritat ti fiki yaooo
Liki Liki Liki yaooo
Sa here vi kejt ikin yaooo

[Lumi:]
Lumi Lumi Lumi yaooo

Dritat ti shkuni yaooo
Kejt i shti perfuni yaooo
Shuni Shuni Shuni yaooo

[Lumi:]
Lypin tekste verersi
Hajt se ti bi
Pi shpis ni shishe hennessey
Hajt se e pi
Kqyre kush po vjen
Kuku nana jem Kuku nana jem
Ki bo djal supermen
E mjelim hiphop-in si lopen

[Liki:]
Hyhy
Ma kan inatin let kopin
I'm like Gochila
E dridhi token
Ju kalli lojen
Jau hupi topin
E ki kerrin me Leasing
Ski lek per parking
Kot deal shit
Kqyre qysh e kallim
Vjen era benzin
Vete kon dush

[Liki:]
Hyhy
Mother Mother Flower
I got a power

[Lumi:]
Vete kon dush
Hyhy
Mother Mother Flower
I got a power
lets go

[Liki:]
Liki Liki Liki yaooo
Dritat ti fiki yaooo
Liki Liki Liki yaooo
Sa here vi kejt ikin yaooo

[Lumi:]
Lumi Lumi Lumi yaooo

Dritat ti shkuni yaooo
Kejt i shti perfuni yaooo
Shuni Shuni Shuni yaooo

Eliona - Power

Don’t need ya help yea
Not calling out now
I want disruption
Fuck ya civil war
Time is moving on
You want my guiding
I’m holding out Year
Freedom from hardship
The sun will rise when I am gone

Pre chorus
I know you want me, so show me your passion
But you are so hungry
for power it’s lonely
For power it’s lonely
Yes you are so hungry

But if you don’t notice
Ok let’s get it

Chorus
I’m gone and I love it
I’m gone and I love it
I’m gone and I love it
I’m gone and I love it
I’m gone and I love it I’m free
I’m gone and I love it I don’t need nobody else
I’m gone and I love it yea yea
I’m gone and I love it

Call me your downfall
Been with you so long
I can’t seem to shake you
When it’s time to go just leave me alone
We need the space now
I need to focus
Something about you
Makes me want to go, yea I ride alone

Pre chorus
I know you want me, so show me your passion
But you are so hungry
for power it’s lonely
For power it’s lonely
Yes you are so hungry

But if you don’t notice

Chorus
I’m gone and I love it
I’m gone and I love it
I’m gone and I love it
I’m gone and I love it

I’m gone and I love it I’m free
I’m gone and I love it I don’t need nobody else
I’m gone and I love it yea yea
I’m gone and I love it

Bridge
I’m gone
Uhhhhhh uhhhhh

Chorus
I’m gone and I love it
I’m gone and I love it
I’m gone and I love it
I’m gone and I love it

I’m gone and I love it
I’m gone and I love it
I’m gone and I love it
I’m gone and I love it
Më Shumë Këngë Nga Vesa Luma:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet