Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Vesa Smolica - Asnjo Si Une  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente

Asnjë Koment

07/09/2017

2017-09-07T15:00:10+00:00

Muzika & Orkestrimi:

Čekic

Muzika & Teksti:

Vesa Smolica

Video Produksioni:

ASHAKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Asnjo Si Une" kënduar nga Vesa Smolica.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vesa Smolica i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vesa Smolica:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet