Vesad Mjeku
Vesad Mjeku

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Vesad Mjeku është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 28 Nëntor 2014, Vesad Mjeku publikon videoklipin "Kenge Per Faik Mjekun". Në vitin 2015, Vesad Mjeku publikon albumin "Vesad Mjeku". Në vitin 2017, Vesad Mjeku publikon albumin "Live 2017". Më datë 1 Shkurt 2018, Vesad Mjeku publikon videoklipin "Fytyra E Saj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume» Dërgo Një Këngë »


Komente 0