Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Veton Ademi

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Veton Ademi është një këngëtar dhe autor këngësh. Më datë 7 Korrik 2014, Veton Ademi publikon videoklipin "Tradhtare". Muzika e këngës u punua nga vetë Veton Ademi. Më datë 19 Nëntor 2017, Veton Ademi & Orhan Ademi publikojnë videoklipin "Vjen Vakti". Më datë 22 Gusht 2019, Veton Ademi & Orhan Ademi publikojnë videoklipin "S'ke Faj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Petrit Zogaj

Genti (DE)

Valon Krasniqi

Senad Hasani

Albo K

Donny G

Arton Ferati

Kazzdro

Big Tipp

Rem-G Aka Abnotik


Tags: Veton Ademi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet