A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Veton Mushkolaj

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Veton Mushkolaj is a singer of Modern Traditional & Folk Ballads music. Më datë 3 Gusht 2015, Veton Mushkolaj publikon videoklipin "Bjondine Zeshkane", në bashkëpunim me Bujar Osaj. Më datë 13 Prill 2017, Veton Mushkolaj publikon videoklipin "Sa Nete", në bashkëpunim me Bujar Osaj. Më datë 9 Nëntor 2018, Veton Mushkolaj publikon videoklipin "Nënës"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Visar Rama

Rexh Cenaj

Burim Muciqi

Shenur Dauti

Arnis Telaku

Mergim Koroshi

Bujar Preteni

Elion Krasniqi

Fidan Gashi

Erblin Hoxha


Tags: Veton Mushkolaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019