Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vida Kunora - Ku Ra Dielli Ku Ra Hana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

ka ra dielli ka ra hana
ne medis te oborrit ooo
ka ra dielli ka ra hana
ne medis te oborrit ooo
nuk eshte dielli nuk eshte hena
por vjen nusja e bukur ooo
nuk eshte dielli nuk eshte hena
por vjen nusja e dhendrrit ooo

ka ra dielli ka ra hana
ne medis te odes ooo
ka ra dielli ka ra hana
ne medis te odes ooo
co moj nuse vellon ooo
per hater te vjerres ooo
co moj nuse koken ooo
per hater te vjerrit ooo

boni te gjithe marshalla
po vjen nusja per disha
boni te gjithe marshalla
po vjen nusja per disha

hape deren krah me krah
bon moj nuse temena
ban moj nuse temena
per hater te dhonderrit ooo


Ky tekst u dërgua nga Lindim


Nuk kemi video për këtë këngë.


Vida Kunora
Publikimi: 29/01/2008


Vida Kunora - Ku Ra Dielli Ku Ra Hana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Ra Dielli Ku Ra Hana".
3. Video është e këngës "Ku Ra Dielli Ku Ra Hana", por nuk këndohet nga Vida Kunora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vida Kunora:


Komente 0