A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Vida Kunora - Prej Nje Shpati


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/03/2017

2017-03-25T21:59:27

Prej një shpati o t'i lëshova syt'e
kur t'i pashë o rruzat në fyt'e

Kur t'i pashë o rruzat në fyt'e
krejt prej mendjes o jam habit'e

Krejt prej mendjes o jam habit'e
kam çu dorën o allti me qit'e

Kam çu dorën allti me qit'e
djalë o i dadës, o mos u habit'e

Djalë o i dadës, mos u habit'e
smut jam kanë o që pesë javë dit'e

Smut jam kanë o që pesë jav'e
nuk je ardhë o dadën me e pa'e

Me më pasë ardhë djalë dej te ara
ishe çue dada, të kish dalë përpara


Lyrics submited by  stafi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019