Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vida Kunora - Me Shqiptare Ke Me U Martu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Shqiptare Ke Me U Martu".
3. Video është e këngës "Me Shqiptare Ke Me U Martu", por nuk këndohet nga Vida Kunora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vida Kunora - Me Shqiptare Ke Me U Martu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

01/05/2017

2017-05-01T14:00:01+00:00Gjyshi ta la amanet kur u nise per gurbet
ne cdo vend ku tbajsh me shku me shqiptare me u martu x2

hey hey djal i ri dashuro veq kuq e zi
hey ti gurbetqar nji shqiptare ke me marr x2

Zemren mos ja fal askujt veq shqiptares me ja rujt
pash at gjak qe ke ne damar mos harro se je shqiptar x2

hey hey djal i ri dashuro veq kuq e zi
hey ti gurbetqar nji shqiptare ke me marr x2

hey hey djal i ri dashuro veq kuq e zi
hey ti gurbetqar nji shqiptare ke me marr x2


Ky tekst u dërgua nga Adri.G
Më Shumë Këngë Nga Vida Kunora:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet