A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Vida Kunora - Qke Moj Fiti


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/11/2017

2017-11-28T17:14:29


It's a long time that we try finding the lyrics to "Qke Moj Fiti" sung by Vida Kunora.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Vida Kunora attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Flora Gashi. We wish that's the lyrics you are looking for:

hejj qke moj fiti qe po qan
vrava kamen ne dyqan
dyqanngji te plaqin syt
vrave fitin o vrave fitin vet oj dyt
aman aman vrave fitin o vrave fitin vet oj dyt.

hejjjj vet i dyt e vet i tret
vallai se deshta vet
vallai se deshta vet
me shpetoj alltija e shkret
aman aman oo me shpetoj alltija e shkret

hej kur del fiti te maroku
per me marr nje dor duma
nga meraku i dridhej floku
un prej teje o un prej teje ska me un nda
aman aman o un prej teje ska me u ndamore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019