Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vida Kunora - Ndize Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x
Kudo ka shqiptar
ne t'gjith boten mbare
zemra ja gezon
kange e shqipe kur fillon

REF. 2x:
Ndize, ndize, ndize kange e shqipe
ndize, ndize mos e ndal
ndize, ndize, ndize kange e shqipe
Ndize o shqiptar

2x
Jug edhe Veri
Kosovedhe Cameri
gjithmon veshur kane
fustane dhe xhamadan

REF. 4x:
Ndize, ndize, ndize kange e shqipe
ndize, ndize mos e ndal
ndize, ndize, ndize kange e shqipe
Ndize o shqiptar
Vida Kunora
Publikimi: 29/05/2019


Vida Kunora - Ndize
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndize".
3. Video është e këngës "Ndize", por nuk këndohet nga Vida Kunora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vida Kunora:


Komente 0