Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vida Kunora - Nusja E Vjehhra Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Heeeeeeeej
Na ka dal puna prej renit
Po rrin nusja nkrye tvenit
Ka na dul ky marifet
Me ba nusja si don vet
Nuk po cel ma trendafili
Ne cdo shpi ka hy fitili
Po shkon puna ka e maraaaaa
Heeeeeej ska ma burra si perpara

Heeeeeeeej
Dy jav nusja si kalon
Don me ba ajo si don
Tana at gzim nana e pat
Ja prish zemren per 1 sahat
Nusja foli pak me tkeq
Nuk kam ardh me nejt me pleq
As hysmet spo muj mju ba eee
E mira tmires tash me u nda eee

Heeeeeeeeeej
Nusja re po i shtrengon dhamt
Nana shkret ju kputen kamt
Djali rrika veq tu i qesh
Se i ka knu tan naten nvesh
Ban moj nuse ti si tdush
Ta nxjerr hakun tjeter kush
Si ma ban ket padrejtsi eeeee
Heeeeeej ta baft neser reja ty eeee
Vida Kunora
Publikimi: 20/07/2021


Vida Kunora - Nusja E Vjehhra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nusja E Vjehhra".
3. Video është e këngës "Nusja E Vjehhra", por nuk këndohet nga Vida Kunora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vida Kunora:


Komente 0