Vigan Shehu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21
  • Vendlindja:
  • Gjakovë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Vigan Shehu është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Vigan Shehu, model i njohur ne Kosove dhe Shqiperi, njekohesisht edhe kengetar. Vigani eshte nga Gjakova por jeton dhe vepron ne Prishtine. Studion ne Kolegjin Universitar "Iliria" ne Prishtine. U be i njohur si model ne "Une jam Top Model", pastaj mori pjese ne Big Brother "Albania". Më datë 17 Nëntor 2013, Vigan publikon videoklipin "Jeta Vazhdon", në bashkëpunim me Edberi. Muzika e këngës u punua nga Aurid Gjini, teksti u shkrua nga Vigan S...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Valon Shehut

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Ace Yah

Xexi (Driton Berisha)

Gesko

Nehat Istrefi

Don Arbas

Skerdi

Latuà

Benxhi

MIN 3

Lek Plepi


Tags: Vigan, Vigan Shehu, Vigan'amaru, Vigann, Vigani

Krijo Një Kartolinë