Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vigan Sulejmani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  31
  • Vendlindja:
  • Tetove 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Vigan Sulejmani është një autor këngësh i njohur. SHKOLLIMI: Studimet deridoplomike: Fakulteti Juridik (drejtimi: Gjyqësor) - Universiteti i Tetovës (2012) Studimet MASTER: Fakulteti Juridik (drejtimi: Gjyqësor) - Universiteti i Tetovës (2017) SHPËRBLIMET: 2011, Çmimi i dytë në konkursin e USHT-së, të shpallur për ESE më të mirë. Eseja mban titullin: “Shqiptarët dhe perspektiva e tyre evropiane”. 2012, Fitues në konkursin e ELITA 5 për tekstin bartës të albumit. VEPRA TË BOTUARA: 20...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Autorë Të Ngjashëm:

Adis Ismaili

Faruk Banjska

Aurid Gjini

Granit Gashi

Dastid Latifi

Vedat Lushtaku

Vani Rushiti

Valter Beqo

Arjon Gjini

Besar Likaj

Tags: Vigan Sulejmani, Fanda


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet