Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Vigan Shehu - Ti Beje Dike Te Lumtur

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Beje Dike Te Lumtur".
3. Video është e këngës "Ti Beje Dike Te Lumtur", por nuk këndohet nga Vigan Shehu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vigan Shehu - Ti Beje Dike Te Lumtur  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/04/2015

2015-04-26T11:57:29+00:00Kujtimet e mija jo s'ti fala, jo s'ti fala,
Për ty un' ndjenjat kurr' s'i ndala.
Një dit' un' për ty, për ty un' do të jem,
ëngjëlli i vetëm që ti do e ndjesh.

Ref
Jo ti mos thuaj, jo ti mos thuaj, un' të deshta veç ty,
Për ty po vuaj, për ty po vuaj, un' për ty s'jam i huaj.

Jetën time ty ta fala, për ty ndjenjat i ngjalla,
Iluzionet sikur n'prralla,
Ishe ti që m'dhe mu dashuri që e kishte vlerën si flori, si flori,
Je ti, je ti, je ti e vetmja ajo që më dhe të shtrenjtën lumturi,
Je ti, je ti, je ti realiteti i syve t'mi që m'bën t'lumtur kët' njeri.

Ref 2X
Jo ti mos thuaj, jo ti mos thuaj, un' të deshta veç ty,
Për ty po vuaj, për ty po vuaj, un' për ty s'jam i huaj.

Një drit' e ndezur për ty sot po ndriçon, veç për ty,
Në krahët e tjetrit ti po, ti po flirton.

Ref
Jo ti mos thuaj, jo ti mos thuaj, un' të deshta veç ty,
Për ty po vuaj, për ty po vuaj, un' për ty s'jam i huaj.


Ky tekst u dërgua nga Sindorela
Më Shumë Këngë Nga Vigan Shehu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet