Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Viki është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Dhjetor 2009, Viki (Ks) merr pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën "Dilema". Në Qershor 2010, Viki (Ks) merr pjesë në Çelësi Muzikor 4 me këngën "Me Të Vjetra". Në vitin 2010, Viki publikon albumin "Dilema"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDilema (2010)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Joanna Wakeley

Juna Manaj

Enxhi Delia

Fabiola Agalliu

Antonela Çekixhi

Albina Xhons

Onanta Spahiu

Ajsel

Mirsa Laci

Anisa Dervina

Tags: Viki


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet