Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viki (Ks) - Zemren Dysh Ma Ndan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Emrat tone neper mure mo si she dhe askush sikur qift nuk na njeh ti se ke iden sa veshtir e kam kur te shoh ty me te e un vetem larg

Refrenni:Edhe pse me dhemb kur ju shoh bashk edhe pse me vret qe je me to prap te uroj te jesh i lumtur e kam veshtir kur shoh bashk kur flet me to e doren ja mban shikimi yt me vran zemren dysh ma ndan

Emrat tone neper mure mo si she dhe askush sikur qift nuk na njeh ti se ke iden sa veshtir e kam kur te shoh ty me te e un vetem larg

Refrenni:Edhe pse me dhemb kur ju shoh bashk edhe pse me vret qe je me to prap te uroj te jesh i lumtur e kam veshtir kur shoh bashk kur flet me to e doren ja mban shikimi yt me vran zemren dysh ma ndan

Refrenni:Edhe pse me dhemb kur ju shoh bashk edhe pse me vret qe je me to prap te uroj te jesh i lumtur e kam veshtir kur shoh bashk kur flet me to e doren ja mban shikimi yt me vran zemren dysh ma ndan.


Ky tekst u dërgua nga  albinna


Nuk kemi video për këtë këngë.


Viki
Publikimi: 01/12/2010


Viki (Ks) - Zemren Dysh Ma Ndan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemren Dysh Ma Ndan".
3. Video është e këngës "Zemren Dysh Ma Ndan", por nuk këndohet nga Viki (Ks).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Viki:


Komente 0