Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viktor Paloka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Viktor Paloka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 7 Nëntor 2019, Viktor Paloka & Pretash Nilaj publikojnë videoklipin "Dy Viganat E Shqiptarisë". Më datë 17 Dhjetor 2020, Viktor Paloka publikon videoklipin "Rrini Mire Ka Tjane Pal Suta"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Zamir Jakupi

Bardhok Mehmeti

Elderin Dekaj

Prek Mrishaj

Fran Vulaj

Gezim Zefi

Rrok Gjelaj

Gjin Pepkolaj

Adem Barbullushi

Lekë Dedvukaj

Tags: Viktor Paloka


Komente mbi këtë artist