Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vin Veli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  36
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Vin Veli është një dj dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Artvin Veli is graduated at the Fine Arts Academy, profile Trombone. Besides the studies, he has participated in the night club bars performing as DJ. Actually, he has started to play as DJ earlier in his life since he was 15 at Radio Planet, a local radio station in Tirana. After 3 years of experience at the radio station and sometimes as DJ in the night clubs, he focused his performance mostly in the best night clubs here in Tirana. Actually...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-Bashkëshorti i

Bora Zemanit

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Vin Veli, Artvin Veli

Komente 0