A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Vin Veli & Lorè - Tonight


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/09/2019

2019-09-16T22:39:22


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Tonight" kënduar nga Vin Veli & Lorè.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Tonight".
Videoklipi nga Vin Veli & Lorè i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

KMC - Tonight

Rrefreni 2x:
Du me dal sonte du me pi
du me dal hajde edhe ti
kur jam me ty krejt i harroj
se me ty ndryshe un e boj

Pjesa 1:
Kur jam me ty un e di se ca kerkon
kur flas me tjera ti fillon e mxhelozon
tfala gjithcka ty ste ve faj
shkojm diku vetem ta ly trupin me vaj
a thu te merr malli sa her qe ske me mpa
ty tlo vet sa her qe jam me tjera
du me dal du me u bo tap
tcoj nje sms me kalu naten bashk
beb ti ike por ti mle rehat
me ty kalova bukur por vetem ate nat
tflas per ate shoqen sa e mir po me duket
afrohet si me lesti edhe ajo po me lutet
kush o i pari ato po kerkojn money
pas asaj nate askujt si thirri honey

Rrefreni 2x:
Du me dal sonte du me pi
du me dal hajde edhe ti
kur jam me ty krejt i harroj
se me ty ndryshe un e boj

Pjesa 2:
Clubi on fire ambjenti shum i nxeht
trupi me shampanj sa te paska lezet
era parfumit tend mua po mle pa mend
dukesh so hot e pelqej tipin tend
shkojm diku vetem porosite ti nje pije baby
dance on the flow me mu te paska hije
bukur ja kalojm kur jemi vec ne tdy
nen rrezet e diellit ndihem mir kur jam me ty
rythem the party all night sa bukur duken ato
clubi on fire cikat si cokolado
a thu behesh xheloze kur me sheh me te tjera
a thu po te pelqen kur del me rrepera
nese tbej komplimenta ty mos trritet menja
femra tbukra ka sa tdush per ty un kam ndjenja
dua te jem i joti edhe ne fantazi
kerko ca te do zemra vetem mos lyp dashni

Rrefreni 2x:
Du me dal sonte du me pi
du me dal hajde edhe ti
kur jam me ty krejt i harroj
se me ty ndryshe un e boj

Claydee & Playmen - Tonight

Remember the time we had
All these things you never told me
Oh I'm trying to forget all these days
You really want me
Now I'm running away from you
Running away, I'm running
I'm running away from you
I'm running away
Cause tonight, tonight
It's my night, I don't hurt anymore
Cause tonight, tonight
It's my night and I won't let it go
I wish you could hold me close
Stay around me and touch my body
Oh I guess it's over now
You'll never ever find me
Now I'm running away from you
Running away, I'm running
I'm running away from you
I'm running away
Cause tonight, tonight
It's my night, I don't hurt anymore
Cause tonight, tonight
It's my night and I won't let it go
Cause tonight, tonight
It's my night, I don't hurt anymore
Cause tonight, tonight
It's my night and I won't let it go

Alida - Tonight

Tonight i want to dance
tonight i want to dream
tonight let me alone
tonight im gonna here
the party started now
tonight im a fight
hot boys and dirty mind
to the left to the right
................Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019