Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  1302
  • Emri i Vërtetë:
  • Viola Syla
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Suedi 
BIOGRAFIA: Viola është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava. Viola Syla një pjesëtare e denjë e skenës muzikore, mbase përkushtimi i madh ndaj këngës ka bërë që ajo të arrijë suksese. Por, këngëtarja asnjëherë nuk del të jetë e kënaqur me arritjet, ajo gjithmonë është në përpjekje për të arritur edhe më shumë. Edhe pse disa herë kanë dalë zëra në opinion që Viola nuk po arrin sukses, mbase është thënë se e ka braktisur edhe këngën, mirëpo një gjë e tillë mohohet kategorikisht nga këngëtarja. Ajo do të vazh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

52 🔥Po Vjen Nusja (2019)

★★★★★

Pike Ne Zemer (2016)

★★★★★

Per Ju E Kalli (2015)

★★★★★

E Deshta (2014)

★★★★★

Shpirt E Zemer (2013)

★★★★★

Ki Kujdes Se Nuk Pres (2012)

★★★★★

Te Behem Lot (2011)

★★★★★

Per Ty Po Vuaj (2010)

★★★★★

Si Me Ty, Si Pa Ty (2009)

★★★★★

Unaza (2008)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Besarta Reshani

Pandora

Sela

Eliona Qira

Zana Kuçi

Adrijana

Zanfina

Mimoza Mustafa

Monika Salihu

Shqipe Kastrati

Tags: Viola, Viola Rexhaj, Vjola, Drenica, Viola Syla


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet