Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Viola Azizi - Dajës Trim  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/04/2016

2016-04-23T18:26:19

Muzika & Teksti:

Arta Haziri Nuhiu

Orkestrimi:

Qazim Kryeziu

Pjesëmarrëse në

Çelesi Muzikor 10 JuniorKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dajës Trim" kënduar nga Viola Azizi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Viola Azizi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet