Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - Kuptoje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  10

100 thirrje mi ke ba
100 letra mi ke shkru
tkisha deshte diqka prej teje
nje pergjigjje tkisha kerku...

100 thirrje mi ke ba
100letra mi ke shkru
tkisha dashte diqka prej teje
nje pergjegjje tkisha kerku...

REF (2X)
Kuptoje se per ty nuk jam zemren time kurr skam me ta dhan kuptoje
kuptoje se dashuri per ty nuk kam...

mos shpreso se mu dashnore ti nje dite ke mem pas kote e ke me u dashuruar por ket zemer ke me plas...

REF (4X)

Kuptoje se per ty nuk jam zemren time kurr skam me ta dhan kuptoje kuptoje se dashuri per ty per ty nuk kam...


Ky tekst u dërgua nga EnxhiiViola
Publikimi: 01/12/2007


Viola - Kuptoje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kuptoje".
3. Video është e këngës "Kuptoje", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Viola:


Komente 1