Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - Thashethemet E Sakakut Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Per hiq pun, the e thash
u largove nga une ti
e pse une te kam dasht
per ty spaska pas rendesi

hall hall jam ne hall
prej fjaleve te hallkut
dyve zemren naj kan kall
thashethemet e sakakut

me kan pa, te kan than
me fjal te hallkut me ke lan
por me pas dasht qysh tkam dasht
tjeret skishin me na nda

hall hall jam ne hall
prej fjaleve te hallkut
dyve zemren naj kan kall
thashethemet e sakakut (2 her)

hall hall jam ne hall
prej fjaleve te hallkut
dyve zemren naj kan kall
thashethemet e sakakut (2 her)Nuk kemi video për këtë këngë.


Viola
Publikimi: 01/12/2008


Viola - Thashethemet E Sakakut
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thashethemet E Sakakut".
3. Video është e këngës "Thashethemet E Sakakut", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Viola:


Komente 0