Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - Ti Zemer Nuk Kishe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Une me ty po du me u ndazemer s´me ki maa
nuk po du me fol me ty as me t´pa me sy

2x;
A mendove se gjith jeten ty do te duroj?
e tregove ti vetveten dhe tash do t´harroj

ref;
Asnje fjal s´ke pse ma thua te gjitha i prishe
un te pash ty me nje tjeterti zemer nuk kishe
asnje fjal s´ke pse ma thua te gjitha i prishe
un te pash ty me nje tjeterti zemerti zemer nuk kiiiiishee..

Ne fillim te pata thanme m´genjy nuk du
asnjeher s´me meritovee tash rri pa mu

2x;
A mendove se gjith jeten ty do te duroj?
e tregove ti vetveten dhe tash do t´harroj.

ref;
asnje fjal s´ke pse ma thua te gjitha i prishe
un te pash ty me nje tjeterti zemer nuk kishe
asnje fjal s´ke pse ma thua te gjitha i prishe
un te pash ty me nje tjeterti zemerti zemer nuk kiiiiisheee...

Asnje nje fjal s´ke pse ma thua te gjitha i prishe...


Ky tekst u dërgua nga Sy Zjarrta (gasolina)Viola
Publikimi: 01/12/2009


Viola - Ti Zemer Nuk Kishe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Zemer Nuk Kishe".
3. Video është e këngës "Ti Zemer Nuk Kishe", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Viola:


Komente 0