Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - Sjam Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  18

Para syve kur me del nisesh me mu shit fraer nisesh fill me u lavdru por djemt si ti un hiq si du 2x

Ref:x2
A e shef se sjam per ty
a e shef se sjam e lir e du ni djal i cili osht 1000 her se ti ma i mir

Ik o djal pse se kupton pse se kupton a e sheh se pom pengon a e sheh se edu ni tjeter ti aspak ste intereson 2x

Ref:2
A e shef se sjam per ty
a e shef se sjam e lir e du ni djal i cili osht 1000 her se ti ma i mir

Ref:2x
A e shef se sjam per ty
a e shef se sjam e lir e du ni djal i cili osht 1000 her se ti ma i mir


Ky tekst u dërgua nga DonaViola
Publikimi: 01/12/2009


Viola - Sjam Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sjam Per Ty".
3. Video është e këngës "Sjam Per Ty", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Viola:


Komente 0