Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - Kam Gabuar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Dashuria esht e verber nuk mendon kur dashurohesh sa shum leht gabimi behet pastaj von esht te pendohesh

Amanet per vajzat treja net mendojn kur dashurohen jan beqare mendje lehta e shum shpejt te mos mashtrohen

X2
Kam gabuar Kam gabuar
qe ty nane ste kam ndegju
Tas oj nane prap une po kthehem
e ty falje met kerku

Amanet per vajzat treja net mendojn kur dashurohen jan beqare mendje lehta e shum shpejt mos te mashtrohen

Krejt me halle e merzia me filloj nane mu kjo rinia
mire mke than e mke udhzu e un fjalt si pata ngu

X2
Kam gabuar Kam gabuar
qe ty nane ste kam ndegju
Tash oj nane prap une po kthehem
e ty falje met kerku


Ky tekst u dërgua nga Bardha   XhenitaViola
Publikimi: 01/12/2010


Viola - Kam Gabuar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Gabuar".
3. Video është e këngës "Kam Gabuar", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Viola:


Komente 0