Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - Hanko Halla Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8

djali qe me dashuroj tani tjeter po kerkon se i paska pas than nana me te mir ti meriton, sme ka deshtur nana ti te me marr nuse ne shtepi, paska dasht nen komand nusen me e shkel me kam. kam mendu qe hanko halles moti koha i ka kalu o kuku per mu te mjeren hanko halla sme don mu
kam mendu qe hanko halles moti koha i ka kalu o kuku per mu te mjeren hanko halla sme don mu
i tha nana te me le mua se nuk po i shkoj per shtat, aj i gjori gjeti tjeter me la mu qe me kish per merak
sme ka dashtur nana e tij te me marr nuse ne shtepi paska dashtur nen komand nusen me e shkel me kam
kam mendu qe hanko halles moti koha i ka kalu o kuku per mu te mjeren hanko halla sme don mu
reff4x
ka mendu qe hanko halles moti koha i ka kalu o kuku per mu te mjeren hanko halla s'me don mu


Ky tekst u dërgua nga  almeidaViola
Publikimi: 01/12/2010


Viola - Hanko Halla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hanko Halla".
3. Video është e këngës "Hanko Halla", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Viola:


Komente 1