A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Viola - E Ke Dysh


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  17

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Po Vjen Nusja"

Song from the album:

"Vjeshte-Dimer 2011-2012"

Song from the album:

"Te Behem Lot"


Sa me behet qefi
Si sillet kjo bote
Dikur une per ty kam qajt
Tash ti po derdh lot
Ti e zgjodhe tjetren mendove gabim
Ajo tani tka tradhtu
Tka zan haku im

Ref,,
Rruga jote ktu mbaron
Sa kesh vete ske ku shkon
Skam nevoj tani te vish
Tash prej meje e ke dysh
Rruga jote ktu mbaron
Sa kesh vete ske ku shkon
Skam nevoj tani te vish
Me fal zemer e ke dysh

Sa me behet qefi
Si sillet kjo bote
Dikur une per ty kam qajt
Tash ti po derdh lot
Ti e zgjodhe tjetren mendove gabim
Ajo tani tka tradhtu
Tka zan haku im

Ref,,
Rruga jote ktu mbaron
Sa kesh vete ske ku shkon
Skam nevoj tani te vish
Tash prej meje e ke dysh
Rruga jote ktu mbaron
Sa kesh vete ske ku shkon
Skam nevoj tani te vish
Me fal zemer e ke dysh

Vazhdo rrugen mos u kthe
Vazhdo
Me mire behu se sme njeh
Vazhdo
Harrove se mke lan dje
Vazhdo
Zemren time nuk je me
Vazhdo

Ref,,
Rruga jote ktu mbaron
Sa kesh vete ske ku shkon
Skam nevoj tani te vish
Tash prej meje e ke dysh
Rruga jote ktu mbaron
Sa kesh vete ske ku shkon
Skam nevoj tani te vish
Me fal zemer e ke dysh


Lyrics submited by  Ado2011
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019