Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - Dikur Ishim Bashke Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  8

Dikur ishim bashk
sot me mua s'je
Mendoj veq per ty
Dashnije ska per ne
sa shum me ke lendu
at nat kur u ndam

Me beso ti oh Shpirt ta kom bo hallal
Me beso ti oh shpirt ta kom bo hallal

Qdo dit e qdo nat
ne zemer do te mbaj
sa her qe te kujtoj
Syt me mbushen me vaj
Veq nje her ne jet
une kom dashuru

(2x)

Po ku je ti oh shpirt
a te bjen nmend per mu
Po ku je ti oh shpirt
a te bjen nmend per mu


Ky tekst u dërgua nga  Valza23Viola
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2012


Viola - Dikur Ishim Bashke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dikur Ishim Bashke".
3. Video është e këngës "Dikur Ishim Bashke", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Viola:


Komente 1