Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - Vet Fajin E Kam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

prej se te kam than
qe pom me pelqen
un te mar met mir
ti met keq ma kthen
vet fajin e kom
sikur per qdo her
qe n zemren tem
ta la deren qel

(Refreni 2x)
sante jo po neser
ke me pa se qfar gabimi
tmadh me mu ke me bo
sante jo po neser
e vren qe smun
lun me zemren tem

t kam than ndrysho
po kur smore vesh
ndoshta njemi her e lash
veten keq
vet fajin e kom sikur per qdo her
qe n zemren teme ta la deren qel

(Refreni 2 x)
sante jo po neser
ke me pa se qfar gabimi
tmadh me mu ke me bo
sante jo po neser
e vren qe smun
lun me zemren tem


Ky tekst u dërgua nga flanzaViola
Publikimi: 01/12/2012


Viola - Vet Fajin E Kam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vet Fajin E Kam".
3. Video është e këngës "Vet Fajin E Kam", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Viola:


Komente 0