Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - Te Dua (Feat. Eltoni)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  36

Eltoni
Si ta bej kete zemer
mori pellumbesh
ku kjo buza jote me mua buzeqesh

Viola
mendjen kam mendimi
zemra nje deshire
por nje djal si ti
po pres veq
mem thirr
2ref
eltoni
te dua pa kushte
viola
fillime pa fund
viola eltoni
une ne zemren tende ti nzemer te une

eltoni
ti je shum e bukur
por une kam siklet
frikohem e dashur
me te lan ma vet
viola
merakun qe e paske
e di pasha nanen
hajt se une pa ty
nuk e luj mo komen
2ref
eltoni
te dua pa kushte
viola
fillime pa fund
eltoni viola
une ne zemren tende ti nzemer te une

2ref
eltoni
te dua pa kushte
viola
fillime pa fund
eltoni viola
une ne zemeren tende ti nzemer te une


Ky tekst u dërgua nga DianaViola
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/06/2014


Viola - Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua".
3. Video është e këngës "Te Dua", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Viola:


Komente 0