Më mbaj mend (për 1 muaj)


Violeta Kukaj Retkoceri - Nuse Ne Katun

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuse Ne Katun".
3. Video është e këngës "Nuse Ne Katun", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Violeta Kukaj Retkoceri - Nuse Ne Katun  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

Këngë e albumit:

"Nuse Ne Katun"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2009

Komente

1 🔥

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00Po thot nusja,
po thot nusja
Lum per mueee

Vet kam dasht moj
vet kam dasht
ne katun me shkueee

E kam zgjedh moj
e kam zgjedh
ma t'mirin djal

Qysh m'kan than moj
qysh m'kan than
ashtu mka dal

Ref:
Hajde nuse marshallah
lumja ti e lume t'na
me ardh nuse ne katun
ma hjeshi nuk ka kerkun

Gjith katunin
e kam pasun
shum marak

Me kan shpija,
me kan shpija,
kallabllak

Si per pun moj
si per pun
e per hyzmet

Si per llafe,
si per llafe,
muhabet

Ref:
Hajde nuse marshallah
lumja ti e lume t'na
me ardh nuse ne katun
ma hjeshi nuk ka kerkun

Ne katun kur piqen dredhzat
e qershiaaat
ka hjeshi kur mblidhen mbesat
edhe bijat

Dalin rrin moj hije hije
me pushuuu

Boj hyzmet e ja u qoj kafet
pa pritueee

Ref:
Hajde nuse marshallah
luja ti e lumeee t'na
me ardh nuse ne katun
ma hjeshi nuk ka kerkun


Ky tekst u dërgua nga  almedina   arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet