Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vir Clan - Loti I Dashurisë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loti I Dashurisë".
3. Video është e këngës "Loti I Dashurisë", por nuk këndohet nga Vir Clan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vir Clan - Loti I Dashurisë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

10/02/2010

2010-02-10T21:24:38+00:00Xhuli D [ Engjelli ] :

Qe edhe nji storie e tregume n'kong
Tuj Shpjegu do n'djenja qe dikur un i kom pas
Athu pse me zemer fundi saher ish i rond
Tan kohen qat pun e menon
apet se kupton
Merzi tej mase qe nuk muj me perballu
Edhe tripin ... Jo jo se kom harru
Shkoj e vi , dal e hi prap sum zen vendi-ven
Lotin ska kush ma ndalon kur um bjen n'mend cdo send
Cdo knaqsi qe perjetoj tash krejt i ke harru
Merzijat qe i kem pas bashk tash mi ke lon mu
M'kujtohen rrugt ka kem hec veq un e ti
Fillimi ke i leht, po mandej rash n'dashuri
E di qe nuk beson,po osht e vertet
Ktu nuk mund t'rri i qet , po per ty shum e let
A je e lumtur tash qe deshirat tu plotsun
Loti dashuris zemren mu me ma ndalu

Ref :
Jo nuk e besoj,nuk mund ta kuptoj
Pse ti zemer me bere gjith ket loj
Un e di ti cka don,prej meje cka kerkon
Se loti dashuris te un nuk ndalon
Un e di qe um don,pse nuk e pranon
Zemra po ndalon e ti me mu bon loj
Baby t'lutem mos harro,te dua pergjithmon
Zemra mua lotin ska kush ma ndalon

Dray-Z :

Merre veten zemer dhe shijoje jeten
Nuk jom tut rrejt e kupton te verteten
Jom aj qe jom , te dua dhe me don
Dhe per pak koh te ti gjithcka ndryshon
Tripin tond e normal osht i paharrushem
Shum mendime en to , i parealizushem
Kur e mendon,ty t'duket si nje loj
Kur tbjen n'mend mem thon , ty ta len nje pasoj
E kupton dhe ti se une nuk jom vet
E di qe pas nji kohe , ti pergjijjen tem e pret
E tash ka ndryshu,ti pom don mu
Lotin dashuris ska kush me ta ndalu
Nuk ka mo kthim,nuk je mo e njejt
At sen cysh prej n'fillim une e vrejta
E di osht keq,se edhe un e perjetova
Nuk du mo perseritje,se njiher un gabova

Ref :
Jo nuk e besoj,nuk mund ta kuptoj
Pse ti zemer me bere gjith ket loj
Un e di ti cka don,prej meje cka kerkon
Se loti dashuris te un nuk ndalon
Un e di qe um don,pse nuk e pranon
Zemra po ndalon e ti me mu bon loj
Baby t'lutem mos harro,te dua pergjithmon
Zemra mua lotin ska kush ma ndalon


Ky tekst u dërgua nga Rinna
Më Shumë Këngë Nga Vir Clan:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet