Më mbaj mend (për 1 muaj)


Virz - Hey
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hey".
3. Video është e këngës "Hey", por nuk këndohet nga Virz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Virz - Hey Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

05/12/2012

2012-12-05T19:32:35+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hey" kënduar nga Virz.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ardo - Hey

(Ref)x2
Kta jon veq t'folmes nuk jon si na
kur dalmi na prej bankes krej me qanta
kush e ka repin hobby jav deki me dekada
Hey, ihr kinder kommt zu eurem Vater

ti po thu qe ki qytet
hajde thirre krejt qytetin
po kom qef
me ta pushtu krejt rrethin
jo veq rrethin e gjan se e kom shum leht
se kur him na te ju e bajm hallakam
ne 'gjdo ven e n'gjdo cep

se sa 5 njerzt e tu bon veq 1 haver i jem
e tash ke met n'paraliz e je trem
ti sje real ti ske stil ti s'mun mu kan i trent
un skom ik un sjom flliq kur kom pas une naj problem

(Ref)x2
Kta jon veq t'folmes nuk jon si na
kur dalmi na prej bankes krej me qanta
kush e ka repin hobby jav deki me dekada
Hey, ihr kinder kommt zu eurem Vater

jom i shpejt jom si zjem
gjithmon kom pas zgjidhje per gjdo sen
skom nevoj per as ni çels
se ka t'shkoj dyrt mu m'qelen vet

a ju i keni krejt mshelt
a ju i keni krejt mshelt
ju jeni n'terr n'terr

qysh i vogel jum kan i etun per sukses
jom munu krejt senet mi ba vet
nuk kom pas as ni mbeshtets,po gjdo sen
qe e kom ba u kan inspirim per kta krejt

edhe njerzt qe m'kan dasht
um kan shti ma shum me u mirr qe zoti
ma fali kit talent,

edhe pse si kom pas senet si kta
s'kum pas studio per muzika
po krejt me telefon tu i ba
e sot i falenderona vetes qe kurr sjom nal

(Ref)x2
Kta jon veq t'folmes nuk jon si na
kur dalmi na prej bankes krej me qanta
kush e ka repin hobby jav deki me dekada
Hey, ihr kinder kommt zu eurem Vater

Shonak - Hey

Verse 1

kur jam me ty un po ndihem mir
nuk du gjo tjeter veq me kan na tdy
momentet qe na tdy do i kalojm
beso te zemra jem se kjo nuk esht nje loj

mtrego se ku je un po vi me tmar
lyp ca tdush veq kerko , se boten kam me ta fal
nese na dy jena bashk e kam krejt boten
nese tjerat xhelozojn ato tvogel e kan boten

du me kan me ty se ndihem mir
njerzit kan zili per ata sna e ni
shof qiellin si ma pa syt e tu
je ajo qe shum mu mke fiksu

Ref (x2)

hej hajde ti tw lali jot besom se me ket djalin ke me u ndi hot
se krejt ca foli mdalin veq nga zemra ti e din se ke me kan gjith jeten e jemja

verse 2

se. imagjinoi boten un tjetoi pa ty
athu zemra ime do ket fuqi me nejt pa ty

yeaa bani ni pytje vetes a thu ja vlen
me mendu per diko qe nuk ka men
me dasht ma shum se un jo nuk ke me gjet
edhe sikur une tvdes dhe tlargohem nga kjo jet

telefonin po bjen e ti shpejt po i afrohesh
ndoshta je xheloze apo thjesht u bane kurioze
menja jote dreq shum shpejt e kupton
kur mshef me tjera po kurr sem harron

e di qe bohesh me nerva shum shpejt me mu
e di qe zemra tdhem shum kur nuk je me mu
zgjohesh ne krevat kur aty mu nuk mshef
direkt tshkon menja sikur me tjera jam per cef

ftyra jote e bukur dhe pamja krejt perfekte
tjerat ty t xhelozojn se tka fal zoti pa defekte

Nora Muqaj - Hey

Hey Hey, mënyrën qysh pom k'qyr ti mu n'sy
Pe vrej qe po du mu kon me ty
Unë po nina (spo di qysh me t'thon)
Tregom tash qysh po ndihesh ti

Hey Hey, sa her që unë ty po t'shoh në pub
Pom bon ti mu mu ndi shumë nalt
Hajt afrohu pak ma ngat,
T'tregoj tash kush jom pak

Hey Hey, u m'kalle krejt, mënyrën qysh po ec
Mënyrën qysh je vesh
Kur tjetrën para meje pe puth
Pom kqyr mu, pom shtin me ardh me t'nguc

Hey Hey, Hey Hey, Hey Hey
No No No No No No No No

Hey Hey sa, ku po shkon
Jom ka d'rridhna çfarë lëvizje je ka bon
Nuk e di qa t'thom, veq e di që sot
E jotja po du mu kon

Hey Hey, Hey Hey, Hey Hey
No No No No No No No No

Hey, hajde po bojm dashni
Hajde zemër t'trgoj kush jom
Hajde loqk kallxom kush je ti?
Noshta nesër ma nuk po du me t'pa me sy
Veq e di që Nora muçaj gjithmonë ka me të mbet n'kry

Nesër prapë me shoqe dal, e prapë to del me shok
Bona që s'po t'njoh, kishe kurgjo nuk ka ndodh
Momentin e kena kry veq unë edhe ti
S'kena nevojë me menu palidhje kishe kena ra n'dashni

Hey Hey, Hey Hey, Hey Hey
No No No No No No No No

Hey Hey, Hey Hey, Hey Hey
No No No No No No No No

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Vir Clan:


Komente mbi këtë këngë