Official Video

Viruss - Duart Ne Ajer  (Feat. Kastro Zizo)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/06/2012

2012-06-12T23:53:54

Featuring

Kastro Zizo
Kastro:

Aja, kush e dinte
per sa mendoje qe si une ska
se koha kalon
dhe ja ku jam...

O jo, a jam un' apo jo
me thoje mos dil me sot
se plot te tjer' ka
dhe ja ku jam...

Aja ngiti duart ne ajer te them,
aja, jo jo fjalet nuk jan' refren!

O jo largo sot nga un dhe shijo,
o jo çdo moment ti ne jet' gezo!

Kape ti nise
ti ritmin hajde digje
Luje dhe belin
meso se ç'eshte dielli! x2

ViruSs:

Hej, ritmin ti kerceje
jeten ti gezoje
trupin ti shijoje
eja eja...

Hej, ritmin ti kerceje
jeten ti gezoje
trupin ti shijoje
ajaaa jaaaaa... ajooo...


Ky tekst u dërgua nga  bzzzz