Vis Shkodrani
Vis Shkodrani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Tiranë
  • Jeton në
  • ShqipëriBiografia

BIOGRAFIA: Vis Shkodrani është një instrumentist dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 5 Gusht 2021, Vis Shkodrani publikon videoklipin "Shikim", në bashkëpunim me Alidën. Muzika e këngës u punua nga Alandy & Vis Shkodrani, ndërsa teksti u shkrua nga Vis Shkodrani. Më datë 31 Mars 2022, Vis Shkodrani publikon videoklipin "Dora Prek Doren". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Vis Shkodrani, teksa për arranzhimin u kujdes Alandy. Më datë 11 Korrik 2022, Shpat Kasapi & Zyber Avdiu publikojnë videoklipin "Mega...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 2