A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Visar Kasa

Not Yet Rated

  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Austri 
BIOGRAFIA: Visar Kasa is a singer of Kids music. Visar Kasa djali nga Kosova është vlerësuar lart për zërin e tij. Ai në Austri ka shkuar për studime. Studion per piano. I pelqen te kendoje rock alternative dhe jazz. Ne Top Fest 9 u prezantua per here te pare me nje kenge te krijuar nga vete ai, “Edhe ne perendojme”. Ka marrë votat e duhura. E në këtë mënyrë ka hyrë në rrethin e ngushtë dhe finalen e formatit televiziv “The Voice of Austria”. Por talenti në muzikë e ka drejtuar në një garë t...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Voice Of Albania

(Contestant)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Venis Agaj

Genc Ajeti

Dren Selmani

Molos Mucolli

Ylli Gexha

Arion Gashi

Lorent Mataj

Uran Ismaili

Harris Bajraktari

Olti Shaqiri


Tags: Visar Kasa

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019