A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Visar Peja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Gjakovë 
  • Mosha:
  • 47 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Visar Peja është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore qytetare. Kengetar nga Gjakova dhe i biri i duajenit tone te muzikes tone popullore shqiptare Ismet Peja. Ai ka filluar ne hapat e Babas se tij ka edituar disa albume. Hapat e tij te para kane filluar qe ne moshen 13 vjeqe teksa kendonte neper festivale te ndryshme me kenge argetuese dhe popullore. Ne Prill te vitit 2004 Visari se bashku me produksionin Pixels Realizon videoklipin 'E din ti' nje videoklip ku permiqeson njohen e te gjithe publikut shqipt...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

I biri i

Ismet Pejës

Shto profile

zyrtare

Pesë Pare S'i Jep (2015)

Bardh E Zi

Brez Pas Brezi Do Ti Kendojme

Robi Plaket Kur Don Vete


» Dërgo Një Këngë »

Per Ty Vjollce
Kurbet
Esmere Moj Esmere
E Din Ti
Fati
Dasma Gjakovare
Pese Pare Si Jep
Vajzat Jane Lulet E Jetes


Artistë Të Ngjashëm:

Bajram Gigolli

Nexhat Vitia

Xhavit Vitia

Luan Krasniqi

Nehat Ferati

Hazir Qelaj

Hamez Llapqeva

Dardan Shkreli

Vllaznim Sinani (Caki)

Hysni Klinaku


Tags: Visar Peja, Ismet Peja

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019