Më mbaj mend (për 1 muaj)

Visar Peja - Esmere Moj Esmere Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Perendeshe e bukurise
Ti je si nje lule rralle
Ka dashte fati me tqendise
Mke qellu moj ne mahalle

Fustanin me ngjyre te kuqe
Si princeshe moj qe me je
Me ate buzeqeshjen provokuse
Shpirtin tim rehat se le

Tani tgjithe e kan kuptu
Se veq ty moj une te du
Edhe nese bej gabim
Dua tjesh gabimi im

Esmere moj esmere
Sa e bukur qe me je
Esmere moj shpirti im
Pa ty jeta ska kuptim
Visar Peja
Publikimi: 19/05/2017


Visar Peja - Esmere Moj Esmere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Esmere Moj Esmere".
3. Video është e këngës "Esmere Moj Esmere", por nuk këndohet nga Visar Peja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Visar Peja:


Komente 0