A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Visar Rexhepi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Visar Rexhepi is a popular singer. Në Janar 1995, Visar Rexhepi merr pjesë në Nota Fest 1995 me këngën "Nate E Qete". Në Maj 2010, Visar Rexhepi & Gerta Heta marrin pjesë në Netët e Klipit Shqiptar 9 me këngën "Dashuria Nuk Ka Fe". Në vitin 2010, Visar Rexhepi publikon albumin "Tabu Teme". Në Nëntor 2011, Miranda Hashani & Visar Rexhepi marrin pjesë në Kënga Magjike 2011 me këngën "Itinerar". Më datë 14 Maj 2012, Dani, Zanfina & Visar Rexhepi publikojnë videoklipin "Ri...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ramiz Jusufi

Breaker G

Muhamer Duraku-Meli

B-King

Arjan Effecti

Kacho

APG

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Shaban Rogaci

Ardi (Ardian Hasaj)


Tags: Visar Rexhepi, Visar Regjepi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019