Më mbaj mend (për 1 muaj)

Visar Rexhepi - Me Jep Kohe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

nëse shkon mos më thuaj dashurija përfundoj
nëse shkon mos më zgjo lermë ëndërr të ëndërroj
nëse shkon pa lamtumir zemra ime do të shpresoj
qetë qetë ty do të harroj

ref:2
më jep koh pas ikjes tende te mendoj se ende me ty jame
më jep koh ta bindi veten un se me ste kam me ste kam

mos me thuaj se mbaroj do mundohem ta kuptoj
mos me thuaj e ndjej por lejom vetë ta pranoj
mos me thuaj se ka tjeter ti e harrove dashurin e vjeter
zemra ime tani mbeta vetem

ref:4
me jepe koh pas ikjes tende te mendoj se ende me ty jame me jep koh ta bindi veten un se me ste kam me ste kam


Ky tekst u dërgua nga Alejna

Visar Rexhepi - Me Jep Kohe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Jep Kohe".
3. Video është e këngës "Me Jep Kohe", por nuk këndohet nga Visar Rexhepi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Visar Rexhepi:


Komente 0