Më mbaj mend (për 1 muaj)

Visar Rexhepi - Plage E Pasheruar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  23

Vetem zemra..pushoi,
qdo gje tjeter rrugen vazhdoi,
harroj se shum me lendoj...
Dhe kur vuajtja do tkaloj do te mbetesh nje plag qe n'ty do t'me kujtoj
e do t'me mbyt ky mall gjersa jam gjall.

Ref:Plag e pasheruar ti,
ke zën vend kur kam qen un shum i ri,
ndonese vitet kan ikur andaj
eshte plag e rende qe neve...plag e rend.

Zjarri yt shpejt u shua
harrove se ke qen me mua
rrufeshem ndjenjat tu larguan,
Dhe kur vuajtja do tkaloj do te mbetesh nje plag qe n'ty do t'me kujtoj
e do t'me mbyt ky mall gjersa jam gjall.

Ref:Plag e pasheruar ti,
ke zën vend kur kam qen un shum i ri,
ndonese vitet kan ikur andaj
eshte plag e rende qe neve...plag e rend.

Me vret per ty malli,m'dogje per se gjalli kjo plage sherim nuk ka,
jo s'eshte e vertet pa ty nuk shkon kjo jete,n'zemer me ke vra.

Ref:Plag e pasheruar ti,
ke zën vend kur kam qen un shum i ri,
ndonese vitet kan ikur andaj
eshte plag e rende qe neve...plag e rend..1x


Ky tekst u dërgua nga BesartaVisar Rexhepi
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/10/2012
Festivali: Zhurma Show 2012


Visar Rexhepi - Plage E Pasheruar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Plage E Pasheruar".
3. Video është e këngës "Plage E Pasheruar", por nuk këndohet nga Visar Rexhepi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Visar Rexhepi:


Komente 0